Uchwyt wydłużony do wałków do malowania 100mm 4" Kennedy KEN5334070K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt wydłużony do wałków do malowania 100mm 4" Kennedy KEN5334070K
Kennedy KEN-533-4070K
KEN5334070K
UCHWYT WYDLUZONY DO WALKOW DO MALOWANIA 100mm/4" Kennedy
KEN-533-4070K
SM.CK016,9,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasuje do farby emulsyjnej. Do wałków 4”.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | Radiator Roller Complete |
| EAN13 Barcode | 5036140045781 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 620 |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Szerokość całk. | 110 |
| Supplier Part No. | 5334070K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | |
| Head Type | Single Arm |
| Tray Material | |
| Typ | Roller Frame |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Emulsion Gloss Paint |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Long (Radiator) |
| Roller Length | 100mm |
| Roller Core Diameter | 5.9mm |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | Medium |
| Tray Length | mm cm centimetre |