Uniwersalne nożyce prawe 10" wytrzymałe Kennedy KEN5911950K PRO19
dostępny
Cena regularna:
234,40 zł
Cena regularna:
190,57 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalne nożyce prawe 10" wytrzymałe Kennedy KEN5911950K
Kennedy KEN-591-1950K
KEN5911950K
10" UNIVERSAL SNIPS Kennedy
KEN-591-1950K
SM.CK016,165,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wygięty kształt pozwala na stosowanie większej siły stosowanej bezpiecznie. Idealne do trudnych sytuacji cięcia blachy. Rękojeści pokryte PVC.
Proste ostrza
Uniwersalne cięcia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 50 |
| Szerokość całk. | 270 |
| Głębokość całk. | 35 |
| Waga | 0.415 |
| UNSPSC Code | 27111519 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5911950K |
| EAN13 Barcode | 5036140017566 |
| Weight per 6 | 3.95 kg |
| Długość | 250 mm |
| Długość | 12" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Długość całk. | 250 mm 10" cal |
| Numer produktu | |
| Type | Universal Snips |
| Typ nacięcia | Straight |
| Materiał ostrza | Hardened Carbon Steel |
| Handle Material | PVC Dipped |
| Compatible Materials | Aluminium Cold Rolled Steel Copper Mild Steel Non-ferrous Materials |
| Maximum Cutting Thickness | 0.8 mm 1/32" cal |
| Handle Shape | Straight |