V50SA 'U' BAR ADJUSTABLEVERTICAL CLAMP Indexa IND4431070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
V50SA 'U' BAR ADJUSTABLEVERTICAL CLAMP Indexa IND4431070K
IND-443-1070K
Zaprojektowane by zwiększyć wydajność w przemyśle, produkcji, konstrukcjach w zakresie docisków. Szybkie zaciskanie i uwalnianie jest możliwe dzięki użyciu docisków szybkomocujących, co umożliwia redukcję czasu podczas mocowania przedmiotów obrabianych na wszystkich etapach produkcji.Zdolność docisku - podane siły nacisku są maksymalnymi możliwymi do użycia, użycie większego docisku niż wskazane może doprowadzić do nieodwracalnych deformacji urządzenia. Zgodnie ze stosunkiem siły nacisku, możliwości dociskowe będą najlepsze w punkcie najbliższym do uchwytu zaciskowego i siły naciskowe będą osiągnięte w tym punkcie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Straight |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140378162 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 50 kg |
| Movement of Bar | 100 ° |
| Ruch rękojeści | 56 ° |
| Numer produktu | V50-SA |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (No.10) and Flanged Washer |
| Supplier Part No. | 4431070K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 100 ° stopni |
| Handle Movement | 56 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Tipped Spindle (No.10) and Flanged Washer |
| Typ | Vertical Clamp |
| Waga | kg kilogram 60g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Straight |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 50 kgf kilogram force |