WHITE COTTON DISHCLOTHS BLUE TRIM (PK-10) Cotswold COT9072430K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WHITE COTTON DISHCLOTHS BLUE TRIM (PK-10) Cotswold COT9072430K
COT-907-2430K
ściereczki ekonomiczne 40 x 40cm.
W opakowaniu 10 szt.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Cotswold |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140377318 |
| Supplier Part No. | 9072430K |
| UNSPSC Code | 47131502 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski White |
| Długość | 360mm |
| Materiał | Cotton |
| Typ | Colour-Coded Cloth |
| Szerokość | 300mm |
| Pack Quantity | 10 |