WHITE COTTON DISHCLOTHS GREEN TRIM (PK-10) Cotswold COT9072440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WHITE COTTON DISHCLOTHS GREEN TRIM (PK-10) Cotswold COT9072440K
COT-907-2440K
ściereczki ekonomiczne 40 x 40cm.
W opakowaniu 10 szt.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Cotswold |
| Kolor | Żółty |
| EAN13 Barcode | 5014555023907 |
| Supplier Part No. | 9072440K |
| UNSPSC Code | 47131502 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White Żółty |
| Długość | 360mm |
| Materiał | Cotton |
| Typ | Colour-Coded Cloth |
| Szerokość | 300mm |
| Pack Quantity | 10 |