Wałek do malowania 230mm 9" runo średnie Senator SEN5334310K PRO25 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wałek do malowania 230mm 9" runo średnie Senator SEN5334310K
Senator SEN-533-4310K
SEN5334310K
WALEK DO MALOWANIA 230mm/9", RUNO SREDNIE Senator
SEN-533-4310K
SM.CK016,9,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Średnie runo idealnie nadaje się do delikatnych powierzchni. Runo długie jest odpowiednie do szorstkich, nierównych powierzchni. Pasują do wałków SENATOR o szerokości 180mm i 230mm, typ ptasiej klatki.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 55 |
| Szerokość całk. | 230 |
| Głębokość całk. | 55 |
| Waga | 0.045 |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-533-4310K |
| EAN13 Barcode | 5036140045989 |
| Pile | Long |
| Długość | 7" cal |
| Długość | 180 mm |
| Core Diameter | 38 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metrein. inch |
| For Use With | SENATOR 180mm & 230mm Wide Bird Cage Pattern Rollers |
| Head Type | |
| Product Number | |
| Tray Material | |
| Type | Refill Sleeve |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mmcm centimetre |
| Includes | Bird Cage Pattern Roller |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Emulsion |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Smooth Surface |
| Arm Length | Standard |
| Roller Length | 230 mm 9" cal |
| Roller Core Diameter | 38 mm |
| Roller Material | Polyester |
| Roller Pile Length | Medium |
| Tray Length | mmcm centimetre |