Wałek malarski poliestrowy z cienkim runem 230mm 9" Kennedy KEN5334330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wałek malarski poliestrowy z cienkim runem 230mm 9" Kennedy KEN5334330K
Kennedy KEN-533-4330K
KEN5334330K
WALEK MALARSKI POLIESTROWY Z CIENKIM RUNEM 230mm/9" Kennedy
KEN-533-4330K
SM.CK016,15,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do lakierów i farb na gładkiej powierzchni. Używane też z farbami winylowymi zewnętrznymi na szorstkich powierzchniach jak stiuk, cement, cegły, kamienie, powierzchnie z wzorami. Pasują do uchwytów typu ptasiej klatki o szerokości 230mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Core Diameter | 44 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140045842 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Długość | 230 mm |
| Długość | 9" cal |
| Głębokość całk. | 60 |
| Długość całkowita | 230 |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Pile Length | 9 mm |
| Supplier Part No. | 5334330K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Waga elementu | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | 230mm Wide Bird Cage Pattern Rollers |
| Head Type | |
| Tray Material | |
| Typ | Refill Sleeve |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Includes | Bird Cage Pattern Roller |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Eggshell Paint Semi-Gloss Undercoat/Primer |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Smooth Surface |
| Arm Length | |
| Roller Length | 230mm |
| Roller Core Diameter | 44mm |
| Roller Material | Polyester |
| Roller Pile Length | Short |
| Tray Length | mm cm centimetre |