Wałki do malowania emalia 100mm 4" 10szt. Kennedy KEN5334040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wałki do malowania emalia 100mm 4" 10szt. Kennedy KEN5334040K
Kennedy KEN-533-4040K
KEN5334040K
WALKI DO MALOWANIA - EMALIA 100mm/4" (10 SZT.) Kennedy
KEN-533-4040K
SM.CK016,35,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
100mm (4”) z średnim runem do użytku z farbami emulsyjnymi i emaliami. Idealne do malowania na małych powierzchniach.
Emulsion - Emulsja
Gloss - Emalia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | Pack of 10 Rolls |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140045767 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| For Paint Types | Gloss |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.16 |
| Szerokość całk. | 150 |
| Supplier Part No. | 5334040K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | |
| Head Type | |
| Tray Material | |
| Typ | Refill Sleeve |
| Liczba elementów | 10 |
| Tray Width | mm cm centimetre |
| Includes | 10 x Mini Rollers |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Gloss |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Mini Arm |
| Roller Length | 100mm 4" cal |
| Roller Core Diameter | 5.9mm |
| Roller Material | Foam |
| Roller Pile Length | Short |
| Tray Length | mm cm centimetre |