Wąż powietrzny 1/2" 30m Kennedy KEN2581050K
dostępny
Cena regularna:
355,40 zł
Cena regularna:
288,94 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wąż powietrzny 1/2" x30m Kennedy KEN2581050K
Kennedy KEN-258-1050K
Wąż powietrzny 1/2"x100FT
KEN-258-1050K
Opis produktu
Wielofunkcyjny giętki wąż PVC, wzmacniany plecionką z wlókna poliestru. Używany na urządzeniach pneumatycznych, rozpylaczach do transporacji gazów i cieczy lotnych, dekantacja kwasów, soli i wielu innych środków chemicznych. W pełni przystosowanydo kontaktu z żywnością. Zakres temperatury operacyjnej: od -20°C do +60°C.
Maksymalne ciśnienie:
Otwór 6.35mm - 250psi
Otwór 9.5mm - 150psi,
Otwór 12.7mm - 130psi,
Otwór 19mm - 100psi.
Dostarczane w 30m (100ft) szpulach.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/2" calowe |
| Średnica otworu | 12,7mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140102729 |
| Kod eCl@ss | 37150390 |
| Waga całkowita | 5.9 |
| Kod UNSPSC | 40142002 |
| Waga | 5.9 kg |
KEN2581050K
WAZ POWIETRZNY 1/2"x100FT Kennedy
KEN-258-1050K
SM.CK016,219,8ZLNE
Narzędzia Cromwell