Wciągnik łańcuchowy Yalelift III 360 ręczny 1 tona YL1T3M Yale CTL9414101B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wciągnik łańcuchowy Yalelift III 360 ręczny 1 tona YL1T3M Yale CTL9414101B
CTL-941-4101B
Allows the operator to control hoist operations from any angle, any side or even from above the load. The innovative Yalelift 360 opens up a new range of applications and can now be used even where limited space had previously made it difficult or even impossible to use a hoist.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Yale |
| Capacity | 1.0 |
| Standard Height of Lift | 3.0 m |
| Supplier Part No. | 04700110 |
| UNSPSC Code | 24101602 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 1,000kg |
| Model, kod produktu | YL1T3M |
| Waga elementu | 13.0kg |
| Standard Lift | 3 m metre |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Load Chain Diameter | 6 mm |
| Hook Type | Safety Hook |
| Standard, norma | Conforms to CE safety Standards |