Wentylowany kas bezpieczeństwa biały Tuffsafe TFF9571210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wentylowany kas bezpieczeństwa biały Tuffsafe TFF9571210K
Tuffsafe TFF-957-1210K
TFF9571210K
ABS VENTED COMFORT FIT SAFETY HELMET WHITE Tuffsafe
TFF-957-1210K
SM.CK016,34,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wentylowane kaski bezpieczeństwa zostały zaprojektowane z myślą o komforcie, wydajności oraz stylu. Regulowany pasek z 8 dziurkami zapewnia wygodne ułożenie. Zgodne z normą EN 397: 1995
Nauszniki mocowane na kasku
Wykonane z materiałów wysokiej jakości i zaprojektowane tak, aby były wygodne nawet w trakcie długich okresów używania. Używać tylko z kaskami Tuffsafe
Vented Safety Helmets.
Zgodne z normą EN 352-3: 2002
Kolor: żółty
SNR: 27dB
Wizjer bezpieczeństwa
Przezroczysty, wykonany z poliwęglanów wizjer do użytku tylko z kaskami Tuffsafe
Vented Safety Helmets.
Klasa optyczna 1
Zgodny z normą EN 166 (2001).
Wymiar: 225mm
Wszystkie przedmioty sprzedawane oddzielnie
Nauszniki, wizjer oraz pałąk wizjera dostarczane oddzielnie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Adjustment Type | Pinlock |
| ANSI Rating | Unrated |
| Producent | Tuffsafe |
| Class Rating | Not Rated |
| Kolor | White |
| EAN13 Barcode | 5036140228566 |
| Fits Head Size | 53-66 cm |
| Materiał | ABS |
| Nape Style | Extended |
| Number of Suspension Points | 8-Point |
| Głębokość całk. | 706 |
| Długość całkowita | 456 |
| Waga całkowita | 9 |
| Szerokość całk. | 306 |
| Peak Style | Standard |
| Side Slot Type | Does Not Include Side Slots |
| Standard, norma | EN397: 1995 |
| Supplier Part No. | TFF-957-1210K |
| Suspension Material | Plastic |
| Suspension Type | No Quick Reversing Suspension |
| Typ | Helmet |
| UNSPSC Code | 46181704 |
| Ventilation Type | Vented |
| Visibility Features | Not a High-visibility Hat |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Materiał | ABS |
| Class Rating | Not Rated |
| Standard, norma | EN 397: 2012 |
| Visibility Features | Not a High-visibility Hat |
| Ventilation Type | Vented |
| ANSI Rating | Unrated |
| Number of Suspension Points | 6-Point |
| Adjustment Type | Strap |
| Side Slot Type | Includes Side Slots |
| Fits Head Size | 53cm to 66cm |
| Suspension Material | Plastic |