Wężyk 230mm 9" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400430K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wężyk 230mm 9" do smarownic elastyczny Kennedy KEN5400430K
Kennedy KEN-540-0430K
Wąż ELASTYCZNY do SMAROWNIC 9"/230mm, RDZEN 11mm
KEN-540-0430K
Opis produktu
Do użycia ze smarownicami Kennedy, elastyczny wąż zapewnia dostęp do trudnych miejsc i zakamarków, 1/8” BSP gwint.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 11mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115958 |
| Kod eCl@ss | 21049107 |
| Długość | 230mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 235 |
| Waga całkowita | 0.061 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Nr produktu | - |
| Typ | Rubber |
| Kod UNSPSC | 27121700 |
| Waga elementu | 60g |
KEN5400430K
WAZ ELASTYCZNY DO SMAROWNIC 9"/230mm, RDZEN 11mm Kennedy
KEN-540-0430K
SM.CK016,28,2ZLNE
Narzędzia Cromwell