Wiązadła do plandeki sznurowane kulkowe 10" 10szt. Matlock MTL9789200K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WIAZADLA DO PLANDEKI SZNUROWE KULKOWE 10" (opakowanie 10) Matlock MTL9789200K
Matlock MTL-978-9200K
MTL9789200K
WIAZADLA DO PLANDEKI SZNUROWE KULKOWE 10" (OPAK-10) Matlock
MTL-978-9200K
SM.CK016,25,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytwarzana z odpornej na zużycie i nie ulegającej gniciu 5 milimetrowej elastycznej linki z wielowiązkowym elastycznym rdzeniem, zewnętrzna polietylenowa powłoka jest odporna na promieniowanie UV i wodoodporna celem zwiększenia trwałości.
Zawartość opakowania: 10 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140029286 |
| eCl@ss Code | 20420100 |
| Długość całkowita | 10" cal |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Supplier Part No. | 9789200K |
| UNSPSC Code | 24141511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Długość | 250mm m metre |
| Numer produktu | MTL-978-9200K |
| Typ produktu | Tarpaulin Cord Set |
| Szerokość | 5mm |
| Liczba elementów | 10 szt; elem. |
| Standard, norma | |
| Minimum Breaking Strength (MBS) | kg |