Wiertło 0,9mm HSS czernione do metalu Sherwood SHR0250036J
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 0,9mm HSS do metalu Sherwood SHR0250036J SHR-025-0036J
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, czernione 0.90mm SHR0250036J
- Średnica: 0,9mm
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
- Kąt wierzchołkowy: 118 stopi, standardowy
- Część robocza: 11mm
- Długość całkowita: 32mm
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki termicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła.
Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 0,9mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140166608 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | czernione, oksydowane, oksyda |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 11mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, HSS, High Speed Steel, stal szybkotnąca |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 32mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 0,9mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328, DIN338RN |
| Nr produktu | SHR-025-0036J |
| Kod UNSPSC | 23241634 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 0.9mm |