Wiertło 1,3mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1,3mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260260K
Kennedy KEN-026-0260K
KEN0260260K
1.30mm wiertło kobaltowe do stali nierdzewnej Kennedy KEN0260260K
Kennedy KEN-026-0260K
Opis produktu
Wysokowydajne wiertła wykonane z 8% stali kobaltowej z doskonałą odpornością na temperaturę. Do wiercenia w stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1400 N/mm2, w bardzo twardym brązie i stali nierdzewnej, jak również w stalach żaroodpornych i kwasoodpornych. Kąt wierzchołkowy: 135°. Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny. Kąt ścinu: normalny. Tolerancje: średnica części tnącej: h8, średnica chwytu: f11.Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 1,3mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140272491 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bronze Oxide |
| Wykonanie rowków | Szlifowane rowki |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 16mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 38mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Kąt wierzchołkowy | 135° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 1,3mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Nr produktu | KEN-026-0260K |
| Kod UNSPSC | 23241606 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
SM.CK016,4,6ZLNE
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 1.3mm |