Wiertło 1,5mm 160mm HSS bardzo długie cylindryczne extra długie Sherwood SHR0242092C SHR-024-2092C ERR Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Średnica wiertła: 1,5mm
- Długość: 160mm
- Część robocza: 100mm
- Typ długości: bardzo długie, ekstra długie
- Materiał: HSS ,stal szybkotnąca
- Chwyt: walcowy
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 1,5mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140163270 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 100mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 160mm |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Standard |
| Średnica chwytu | 1,5mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 |
| Nr produktu | SHR-024-2092C |
| Kod UNSPSC | 23241637 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 160 mm millimetre in. inch |
| Point Angle | 118 ° degree |
| Point Type | Standard |
| Product Number | |
| Series | E100 |
| Flute Length | 100 mm millimetre in. inch |
| Flute Type | Spiral |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Standards Met | BS 328 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Coolant Delivery | External |
| Number of Flutes | 2 |
| Helix Angle | 30 ° degree |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Drill Diameter | 1.5 mm millimetre in. inch |
| Helix Type | Normal Helix |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Web Thickness | Standard |
SHR0242092C, SHR-024-2092C
<div
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Średnica wiertła w mm | 1.5mm |