Wiertło 1,5mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260300K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1,5mm HSS-Co do stali nierdzewnej kobaltowe Kennedy KEN0260300K
Kennedy KEN-026-0300K
KEN0260300K
1.5mm wiertło kobaltowe do stali nierdzewnej Kennedy KEN0260300K
Kennedy KEN-026-0300K
SM.CK016,4,6ZLNE
Wysokowydajne wiertła wykonane z 8% stali kobaltowej z doskonałą odpornością na temperaturę. Do wiercenia w stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1,400 N/mm2, w bardzo twardym brązie i stali nierdzewnej, jak również w stalach żaroodpornych i kwasoodpornych. Kąt wierzchołkowy: 135°. Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny. Kąt ścinu: normalny. Tolerancje: średnica części tnącej: h8, średnica chwytu: f11.
Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 1.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140272514 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Długość rowków, części roboczej | 18 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 40 mm |
| Waga całkowita | 0.001 |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 1.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Supplier Part No. | 0260300K |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 40mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | |
| Długość rowków, części roboczej | 18mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338B |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 1.5mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 1.5mm |