Wiertło 1,7mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251427H
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1,7 mm długie HSS czernione Sherwood SHR0251427H
Sherwood SHR-025-1427H
SHR0251427H
Wiertło cylindryczne HSS, długie 1.70mm SHR0251427H
SHR-025-1427H
KC-016,5,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 1.70 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140171497 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 50 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 1.7 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1427H |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 14 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Coolant Delivery | External |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Diameter | 1.7 mm |
| Drill Diameter Tolerance | h8 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Flute Construction | Ground Flute |
| Flute Length | 50 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Type | Normal Helix |
| Material | High Speed Steel |
| Number of Flutes | 2 |
| Overall Length | 76 mm |
| Point Angle | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Series | L100 |
| Shank Diameter Tolerance | f11 |
| Standards Met | BS 328; DIN 340; ISO 494 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 1.7mm |