Wiertło 1.1/4" do drewna płaskie calowe Kennedy KEN5974290K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1.1/4" do drewna płaskie calowe Kennedy KEN5974290K
Kennedy KEN-597-4290K
Wiertło płaskie do drewna 1.1/4"
KEN-597-4290K
Opis produktu
Wykute z wysokiej jakości stali z otworem umożliwiającym odprowadzanie odpadków i ostrym szlifowanym ostrzem wstępnym. Szlifowane na szlifierkach bezkłowych.Część płaska tez szlifowana. Do tworzenia otworów w laminatach i drewnie. 6mm sześciokątny trzpień w celu zabespieczenia przed poślizgiem przy większych prędkościach pracy.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Material | Steel |
| Bit Type | Flat Bit |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Centre Type | Solid |
| Compatible Material | Laminate; Wood |
| Średnica skrawania | 1 1/4" calowe |
| Średnica skrawania | 32mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right-hand |
| Drilling Depth | 125mm |
| Kod EAN13 | 5036140144293 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| For Use With | Bench Drills; Pillar Drills; Hand & Power Drills |
| Zawiera | Wallet |
| Number of Spurs | 2 |
| Długość całk./opak. | 170mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Shank Shape | Hexagon |
| Kod UNSPSC | 27111537 |
KEN5974290K
Wiertło PLASKIE do drewna 1.1/4" Kennedy
KEN-597-4290K
SM.CK016,9,3ZLNE
Narzędzia Cromwell