Wiertło 10,5mm x168mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261824X PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10,5mm x168mm stożkowe HSS-Co kobaltowe Sherwood SHR0261824X
Sherwood SHR-026-1824X
x Sherwood SHR0261824X SHR0261824X
SHR-026-1824X
Opis produktu
Wiertła o wysokiej odporności na temperaturę do wierceń w stali stopowej i niestopowej oraz odlewach o twardości do 800N/mm2. Szczególnie użyteczne do wyrobów stalowych walcowanych na gorąco lub zimno, jak również do stali nawęglanej i hartowanej. Wykonano do: Typ N DIN 345.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 10.50 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standardowa długość |
| Kod EAN13 | 5036140273375 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 87mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość całk./opak. | 168mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Nr produktu | SHR-026-1824X |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT1 |
| Kod UNSPSC | 23241639 |
SHR0261824X
x Sherwood SHR0261824X SHR0261824X
SHR-026-1824X
SM.CK016,57,5ZLNE
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 10.5mm |