Wiertło 10mm No.20 do muru i betonu Kennedy KEN0550200K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10mm No.20 do muru i betonu Kennedy KEN0550200K KEN-055-0200K
Wiertła kręte do muru i betonu z chwytem walcowym. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Zgodne z normą DIN 8039.
Standardowe - Długość od 75.0mm do 120.0mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła, wiercenia | 10 mm |
| Średnica wiertła, wiercenia | No.20 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001459 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Wykonanie rowków | Roll Forged |
| Długość rowków, części roboczej | 75 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Waga całkowita | 0.046 |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8047 |
| Supplier Part No. | 0550200K |
| UNSPSC Code | 27112703 |