Wiertło 10mm No.20 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551200K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10mm No.20 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551200K
Kennedy KEN-055-1200K
KEN0551200K
SM.CK016,7,3ZLNE
Średnie - Długość od 150.0mm do 160.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 10mm |
| Średnica wiertła | No.20 |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001534 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 85 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.069 |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8056 |
| Sup. Part No. | KEN-055-1200K |
| UNSPSC Code | 27112703 |