Wiertło 10mm krótkie HSS szlifowane do metalu Sherwood SHR0251175K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 10mm krótkie HSS szlifowane do metalu Sherwood SHR0251175K
Wiertło 10mm krótkie HSS szlifowane Sherwood SHR0251175K
Sherwood SHR-025-1175K
SHR0251175K
Wiertło krótkie HSS,wykończenie z połyskiem 10mm SHR0251175K
SHR-025-1175K
SM.CK[10]-016,138,1ZLNE
Wiertła ogólnego zastosowania do pracy na automatach tokarskich i tokarkach pociągowych. Odpowiednie do wiercenia stali, żeliwa, stali stopowej i żeliwa ciągliwego. Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt pochylenia linii śrubowej: normalny, grubość rdzenia: normalna. kąt pochylenia: 10°-20°, tolerancja średnicy otworu: h8, tolerancja uchwytu: f11. Wykonano zgodnie z normą BS 328: Part 1: 1986/DIN 1897.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241606 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-1175K |
| EAN13 Barcode | 5036140169579 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 43mm |
| Długość całk. | 89mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość chwytu | 46 mm |
| Kąt spirali | 10-20 ° |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Opis | 10mm HSS S/S BRIGHT STUB DRILL |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Typ rowków | Spiralne |
| Point Type | Split Point |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
| Standard, norma | Manufactured to BS 328; Part 1: 1986/DIN 1987 |
| Notes | IS2016/Medusa/Ecat/http://mirandatools.in/drills.html |
| Średnica wiertła | 10.00 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 89 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Product Number | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 43 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS?328 DIN 1987 |
| Finish/Coating | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 10-20 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 10 mm |
| Rodzaj rowków | |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 10mm |