Wiertło 11mm No.22 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551220K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 11mm No.22 x150mm do muru i betonu Kennedy KEN0551220K
Kennedy KEN-055-1220K
KEN0551220K
Wiertło do muru i betonu No.22 (11.0mm) x 150mm
KEN-055-1220K
KC-016,7,3ZN/SM.[NM]
Średnie - Długość od 150.0mm do 160.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 11mm |
| Średnica wiertła | No.22 |
| Typ długości wiertła | Medium Length |
| EAN13 | 5036140001541 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 85 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.072 |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8057 |
| Oznaczenie | KEN-055-1220K |
| UNSPSC | 27112703 |