Wiertło 11mm TiN HSS-Co do stali nierdzewnej i kwasoodpornej spirala Helix SwissTech SWT1251610A PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 11mm TiN HSS-Co do stali nierdzewnej i kwasoodpornej spirala Helix Swisstech SWT1251610A
Swisstech SWT-125-1610A
SWT1251610A
11mm HSS-Co H/HELIX DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1251610A
SWT-125-1610A
SM.CK016,48ZLNE
Heavy-duty drill do stali nierdzewnej, heat and acid-resistant steels, short chipping and high strength steels. High heat resistance allows drilling in titanium and titanium alloys. TiN coating provides longer tool life. Point angle: 130. Helix angle: High. Web thickness: Strengthened. Relief angle: Normal. Tolerance of diameter: h8. Tolerance of shank: f11. Supply unit. All diameters - 1 pce. Manufactured to DIN338RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Dia. | 11mm |
| EAN13 Barcode | 5036140267510 |
| Supplier Part No. | SWT-125-1610A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 142mm |
| Kąt wierzchołkowy | 130 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 1014 |
| Długość rowków, części roboczej | 94mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412C DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | TiN Tipped |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 11mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | High Helix |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 11mm |