Wiertło 1/2" HSS TiN calowe SwissTech SWT1255008A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1/2" HSS TiN calowe Swisstech SWT1255008A
Swisstech SWT-125-5008A
SWT1255008A
Wiertło cylindryczne HSS 1/2" TiN Swisstech SWT1255008A
SWT-125-5008A
SM.CK016,37,8ZLNE
Jasne wykończenie pokryte powłok... TiN w części tn...cej. Narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie ciągliwym, graficie. Tolerancje: średnica cięcia h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej standardowy. Wykonano zgodnie z: DIN 338.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Diameter (inch) | 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140197862 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Supplier Part No. | SWT-125-5008A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 151mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Seria | 1004 |
| Długość rowków, części roboczej | 101mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412A DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 1/2" cal |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |