Wiertło 1/2" HSS na stożku Morse'a 1 stożkowe calowe Sherwood SHR0252551F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 1/2" HSS na stożku Morse'a 1 stożkowe calowe Sherwood SHR0252551F
Sherwood SHR-025-2551F
SHR0252551F
Wiertło stożkowe HSS 1/2" SHR0252551F
SHR-025-2551F
KC-016,51,7ZN/SM.[NM]
Wiertła kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologią szlifowania. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 1/2 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 | 5036140173668 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3-31/32 in |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 7-5/32 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986; DIN 345RN; DIN 343RN. |
| Oznaczenie | SHR-025-2551F |
| Taper Shank Size | MT1 |
| UNSPSC | 23241639 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 7-5/32" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Numer produktu | |
| Seria | T100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 3-31/32" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 343RN DIN 345RN |
| Wykończenie, powłoka | Bright Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | mm 1/2" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Materiał wiertła | HSS |