Wiertło 13/32" HSS na stożku Morse'a 1 stożkowe calowe Sherwood SHR0252550Z
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 13/32" HSS na stożku Morse'a 1 stożkowe calowe Sherwood SHR0252550Z
Sherwood SHR-025-2550Z
SHR0252550Z
Wiertło stożkowe HSS 13/32" SHR0252550Z
SHR-025-2550Z
KC-016,39,4ZN/SM.[NM]
Wiertła kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologią szlifowania. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 13/32 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 | 5036140173637 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3-7/16 in |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 6-5/8 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986; DIN 345RN; DIN 343RN. |
| Oznaczenie | SHR-025-2550Z |
| Taper Shank Size | MT1 |
| UNSPSC | 23241639 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 6-5/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Numer produktu | |
| Seria | T100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 3-7/16" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 343RN DIN 345RN |
| Wykończenie, powłoka | Bright Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | mm 13/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT1 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |