Wiertło 13/32" kobaltowe do stali nierdzewnej Kennedy KEN0263260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
13/32" wiertło kobaltowe do stali nierdzewnej Kennedy KEN0263260K
KEN-026-3260K
Wysokowydajne wiertła wykonane z 8% stali kobaltowej z doskonałą odpornością na temperaturę. Do wiercenia w stali o wytrzymałości na rozciąganie do 1,400 N/mm2, w bardzo twardym brązie i stali nierdzewnej, jak również w stalach żaroodpornych i kwasoodpornych. Kąt wierzchołkowy: 135°. Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny. Kąt ścinu: normalny. Tolerancje: średnica części tnącej: h8, średnica chwytu: f11.
Wykonane zgodnie z: BS 328, DIN 338B.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 13/32" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140335165 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Długość rowków, części roboczej | 3 7/8" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 5 1/4" cal |
| Waga całkowita | 0.064 |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Point Type | Split Point |
| Średnica chwytu | 13/32" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; DIN 338B |
| Supplier Part No. | 0263260K |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 133mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | |
| Długość rowków, części roboczej | 87mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338B |
| Wykończenie, powłoka | Bronze Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 13/32" cal |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Wzmocnione |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |