Wiertło 13mm No.24 x400mm do muru i betonu Kennedy KEN0554240K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 13mm No.24 x400mm do muru i betonu Kennedy KEN0554240K
Kennedy KEN-055-4240K
KEN0554240K
Wiertło do muru i betonu No.24 (13.0mm)x400mm
KEN-055-4240K
SM.CK016,23,1ZLNE
Ekstra długie - Długość 400.0mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 13 mm |
| Średnica wiertła | No.24 |
| Typ długości wiertła | Extra Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001732 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 290 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 400 mm |
| Waga całkowita | 0.255 |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8076 |
| Sup. Part No. | KEN-055-4240K |
| UNSPSC Code | 27112703 |