Wiertło 13mm długie HSS wykończenie jasne białe Sherwood SHR0251638Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 13mm długie HSS wykończenie jasne białe Sherwood SHR0251638Q
Sherwood SHR-025-1638Q
SHR0251638Q
x Sherwood SHR0251638Q SHR0251638Q
SHR-025-1638Q
SM.CK016,52,7ZLNE
Narzędzia wykonane ze stali szybkotn...cej są przeznaczone do generalnego użytku i wykonują otwory w większości materiałów. Wiertła tego typu mają tę sam... średnicę ostrza i uchwytu. Wiertła z jasnym wykończeniem do wierceń w metalach nieżelaznych.
Wykonano zgodnie z: BS 328; Part 1: 1986, DIN 340 RN, ISO 494.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 13mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140271777 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość rowków, części roboczej | 134 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 205 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 13mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1638Q |
| UNSPSC Code | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 1528 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 205mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Długość rowków, części roboczej | 134mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 340 ISO 494 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 13mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 13mm |