Wiertło 13mm wzmocnione HSS-Co kobaltowe SwissTech SWT1250530A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 13mm wzmocnione HSS-Co kobaltowe Swisstech SWT1250530A
Swisstech SWT-125-0530A
SWT1250530A
Wiertło cylindryczne HSS-Co wzmocnione 13mm Swisstech SWT1250530A
SWT-125-0530A
SM.CK016,105,2ZLNE
Dodatkowe użycie około 8% kobaltu pozwala na zastowowanie większych prędkości ma duży wpływ na podniesienie żywotności narzędzia zwiększając tym samym wydajność pracy. 28° spirala, 135° kąt wierzchołkowy. Wykonano zgodnie z normą DIN 338 RN.
Kąt wierzchołkowy wg DIN 1412C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-125-0530A |
| EAN13 Barcode | 5036140192157 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 151 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | 1020 |
| Długość rowków lub robocza | 101 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412C DIN 338 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 28 ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 13 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form C |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Średnica wiertła w mm | 13mm |