Wiertło 15,75mm HSS czernione Sherwood SHR0250220J PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 15,75mm HSS czernione Sherwood SHR0250220J
Sherwood SHR-025-0220J
SHR0250220J
Wiertło przemysłowe HSS, czernione 15.75mm SHR0250220J
SHR-025-0220J
KC-016,51,6ZN/SM.[NM]
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki termicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła.
Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 15.75 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140168381 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 120 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 120 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 15.75 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Oznaczenie | SHR-025-0220J |
| UNSPSC | 23241634 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 178mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Numer produktu | |
| Seria | J100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 120mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 15.75mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Średnica wiertła w mm | 15.75mm |