Wiertło 15mm HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe Sherwood SHR0252770D
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 15mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252770D
Sherwood SHR-025-2770D
SHR0252770D
Wiertło stożkowe HSS 15mm SHR0252770D
SHR-025-2770D
KC-016,69,7ZN/SM.[NM]
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 15.00 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 | 5036140174535 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 114 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 212 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Oznaczenie | SHR-025-2770D |
| Taper Shank Size | MT2 |
| UNSPSC | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 212mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Numer produktu | |
| Seria | T100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 114mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła | 15mm |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT2 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 15mm |