Wiertło 16,5mm szlifowane białe Sherwood SHR0250241P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 16,5mm szlifowane białe Sherwood SHR0250241P
Sherwood SHR-025-0241P
SHR0250241P
x Sherwood SHR0250241P SHR0250241P
SHR-025-0241P
SM.CK016,58,7ZLNE
Narzędzia przeznaczone do wierceń w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żelazie sferoidalnym, spieczonym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.Tolerancje: średnica części tnącej h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej: normalny, Kąt ścinu 10° - 20°.
Jasne wykończenie
Wiertła z wykończeniem połyskowym posiadają wykończenie powierzchni uzyskaną po szlifowaniu. Tego rodzaju narzędzia są na ogół używane do obróbki skrawaniem materiałów nieżelaznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 16.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140270855 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Długość rowków, części roboczej | 125 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 184 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Średnica chwytu | 16.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Supplier Part No. | SHR-025-0241P |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 184mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Długość rowków, części roboczej | 125mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 16.5mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 16.5mm |