Wiertło 17/32" HSS na stożku Morse'a 1 stożkowe calowe Sherwood SHR0252551H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 17/32" HSS na stożku Morse'a 1 stożkowe calowe Sherwood SHR0252551H
Sherwood SHR-025-2551H
SHR0252551H
Wiertło stożkowe HSS 17/32" SHR0252551H
SHR-025-2551H
SM.CK016,56,6ZLNE
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 17/32 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140173682 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright & Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4-1/4 in |
| Flute Type | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk. | 7-7/16 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986; DIN 345RN; DIN 343RN. |
| Sup. Part No. | SHR-025-2551H |
| Taper Shank Size | MT1 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |