Wiertło 17/64" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 17/64" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405Q
Sherwood SHR-025-1405Q
SHR0251405Q
Wiertło cylindryczne HSS, długie 17/64" SHR0251405Q
SHR-025-1405Q
KC-016,16,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 17/64" cal |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 | 5036140171244 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4" cal |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 6 1/8" cal |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | L100 |
| Średnica chwytu | 17/64" cal |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328; Part 1: 1986; DIN 340 RN; ISO 494 |
| Oznaczenie | SHR-025-1405Q |
| UNSPSC | 23241637 |
| Waga 10 elementów | 375 g |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |