Wiertło 17/64" krótkie HSS Sherwood SHR0251194R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WIERTLO CYLINDRYCZNE HSS, KROTKIE 17/64" Sherwood SHR0251194R
SHR-025-1194R
Idealnie pasujące do wiertarek ręcznych, gdzie krótsza część tn...ca i długość zapewnia lepsz... stabilność i dokładność wykonania otworu. Odpowiednie do wiercenia w stali, żeliwie, żeliwie ciągliwym, stali stopowej. 118° Kąt wierzchołkowy. 10°- 20° Kąt pochylenia. Tolerancja ostrza h8, tolerancja uchwytu f11. Wykonano zgodnie z norm... BS 328: Part 1: 1986/DIN 1897.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Opis | 17/64" HSS S/S STUB DRILL |
| Średnica wiertła, wiercenia | 17/64 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140169722 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Długość rowków, części roboczej | 1 5/16 in |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 10-20 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Notes | IS2016/Medusa/Ecat/http://mirandatools.in/drills.html |
| Długość całkowita | 2 29/32 in |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | S100 |
| Średnica chwytu | 17/64 ° |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Długość chwytu | 31 mm |
| Standard, norma | Manufactured to BS 328; Part 1: 1986/DIN 1987 |
| Supplier Part No. | SHR-025-1194R |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Web Thickness | Standard |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Seria | S100 |
| Długość rowków, części roboczej | mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328: Part 1 DIN 1897 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 10-20 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | mm 17/64" cal |
| Wykonanie rowków | |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |