Wiertło 18mm do sęków i czopów Senator SEN5975180K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 18mm do sęków i czopów Senator SEN5975180K
Senator SEN-597-5180K
SEN5975180K
Wiertło DO SEKOW I CZOPOW 18mm Senator
SEN-597-5180K
SM.CK016,14,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do precyzyjnego wykonywania otworów. Wiertła z centralnym pilotem do nawierceń oraz dwoma ostrzami zapewnia płynną pracę i dobre efekty. Można stosować w wiertarkach warsztatowych i kolumnowych do wiercenia w drewnie, plastiku i innych materiałach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Material | Stal |
| Bit Type | Forstner Bit |
| Producent | Senator |
| Centre Type | Solid |
| Compatible Materials | Laminate; Wood |
| Średnica skrawania | 18 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Głębokość wiercenia | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140161535 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Do użycia z | Bench Drills; Pillar Drills; Hand & Power Drills |
| Number of Spurs | 2 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Kształt chwytu | Straight |
| Supplier Part No. | SEN-597-5180K |
| UNSPSC Code | 27111537 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 18mm |
| Długość całkowita | 90mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Bit Type | Forstner Bit |
| Głębokość wiercenia | 50mm |
| Kształt chwytu | Straight |
| Centre Type | Solid |
| Number of Spurs | 2 |
| Compatible Materials | Laminate Drewno |