Wiertło 2,4mm wzmocnione HSS-Co TiN kobaltowe SwissTech SWT1250624A PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,4mm wzmocnione HSS-Co TiN kobaltowe Swisstech SWT1250624A
Swisstech SWT-125-0624A
SWT1250624A
Wiertło cylindryczne HSS-Co wzmocnione 2.40mm TiN Swisstech SWT1250624A
SWT-125-0624A
SM.CK016,15,4ZLNE
Wysokowydajne wiertła używane do wiercenia stali z odpornością na rozciąganie do 1,400 N/mm2. Dodatkowe użycie około 8% kobaltu zwiększa prędkość pracy narzędzia i nie ma wpływu na redukcję żywotności narzędzia zwiększając tym samym wydajność pracy. 28° Kąt pochylenia linii śrubowej, Kąt wierzchołkowy 135°. Kąt spirali: normalny. Wykonano zgodnie z norm... DIN 338 RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 2.40 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140192300 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Długość rowków, części roboczej | 30 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 28 ° |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 57 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° |
| Point Type | Split Point |
| Seria | 1033 |
| Średnica chwytu | 2.40 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328;DIN 338;DIN1412C |
| Supplier Part No. | SWT-125-0624A |
| UNSPSC Code | 23241634 |
| Web Thickness | Strengthened;Form C |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 57mm |
| Kąt wierzchołkowy | 135 ° stopni |
| Point Type | Spear Point |
| Seria | 1033 |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412C DIN 338 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 28 ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 2.4mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Strengthened Form C |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS-Co |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 2.4mm |