Wiertło 2,55mm HSS czernione do metalu Sherwood SHR0250071X Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,55mm HSS do metalu Sherwood SHR0250071X
Wiertło 2,55mm HSS czernione Sherwood SHR0250071X
Sherwood SHR-025-0071X
SHR0250071X
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, czernione 2.55mm SHR0250071X
SHR-025-0071X
SM.CK[10]-016,23,2ZLNE
Narzędzia do generalnego zastosowania w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie sferoidalnym, spiekanym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Kąt wierzchołkowy: 118°, Kąt pochylenia linii śrubowej: standard, tolerancja średnicy otworu: h8, tolerancja uchwytu: f11. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki temicznej, co pozwala unikn...ć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła.
Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-0071X |
| EAN13 Barcode | 5036140166950 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 2.55 mm |
| Długość rowków, części roboczej | 30 mm |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Seria | J100 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców roboczych | 1 koniec |
| Średnica chwytu | 2.55 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 57mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Split Point |
| Seria | J100 |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 2.55mm |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 2.55mm |