Wiertło 2,65mm HSS czernione do metalu Sherwood SHR0250073N PRO19 Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,65mm HSS do metalu Sherwood SHR0250073N
Wiertło 2,65mm HSS czernione Sherwood SHR0250073N
Sherwood SHR-025-0073N
SHR0250073N
Wiertło HSS dedykowane do zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnego wiercenia, czernione 2.65mm SHR0250073N
SHR-025-0073N
SM.CK[10]-016,23,2ZLNE
Narzędzia do generalnego zastosowania w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie sferoidalnym, spiekanym metalu, niemieckim srebrze i graficie. Kąt wierzchołkowy: 118°, kąt pochylenia linii śrubowej: standard, tolerancja średnicy otworu: h8, tolerancja uchwytu: f11. Wykonane wg BS 328/DIN338RN.
Warstwa Black finish (wiertła czernione)
Popularna warstwa tlenkowa uzyskana w wyniku obróbki temicznej, co pozwala uniknąć nadmiernego przegrzewania się powierzchni narzędzia i odprowadzania ciepła.
Wiertła czernione rekomendowane są do stosowania w materiałach żelaznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-025-0073N |
| EAN13 Barcode | 5036140166974 |
| Średnica wiertła | 2.65 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30 mm |
| Długość całk. | 30 mm |
| Seria | J100 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Black Oxide |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ spirali | Normal Helix |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Typ rowków | Spiralne |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Split Point |
| Liczba końców | Jeden koniec |
| Średnica chwytu | 2.65 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Standard, norma | BS 328;DIN338RN |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 57 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Split Point |
| Product Number | |
| Seria | J100 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 338RN |
| Finish/Coating | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 2.65 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Standard |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 2.65mm |