Wiertło 2,6mm HSS TiN SwissTech SWT1255026A PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 2,6mm HSS TiN Swisstech SWT1255026A
Swisstech SWT-125-5026A
SWT1255026A
Wiertło cylindryczne HSS 2.60mm TiN Swisstech SWT1255026A
SWT-125-5026A
SM.CK016,2,9ZLNE
Jasne wykończenie pokryte powłoką TiN w części tnącej. Narzędzia przeznaczone do wiercenia w stali, staliwie, stali stopowej i niestopowej, żeliwie szarym, żeliwie ciągliwym, graficie. Tolerancje: średnica cięcia h8, średnica uchwytu f11. Kąt wierzchołkowy 118°, kąt pochylenia linii śrubowej standardowy. Wykonano zgodnie z: DIN 338.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241634 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-125-5026A |
| EAN13 Barcode | 5036140197985 |
| Średnica | 2.60 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 57 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° degree |
| Point Type | Thinned Chisel Edge |
| Product Number | |
| Seria | 1004 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 1412A DIN 338 |
| Finish/Coating | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Średnica wiertła | 2.6 mm |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Web Thickness | Form A |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | TiN |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 2.6mm |