Wiertło 20mm x200mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0574440K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 20mm x200mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0574440K
Kennedy KEN-057-4440K
KEN0574440K
Wiertło do młotów udarowych SDS-PLUS 20.0x200mm
KEN-057-4440K
SM.CK016,60,9ZLNE
Wiertła kręte udarowe do muru i betonu z SDS Plus. Zakończone płytką z węglika spiekanego. Wysoka wydatność narzędzi pozwala wytrzymać ekstremalnie wysokie temperatury, gwarantując wysoką wydajność połączoną z olbrzymią odpornością.Wykonano zgodnie z normą DIN 8035.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Hammer |
| Średnica wiertła, wiercenia | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002265 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Wykonanie rowków | Rowki szlifowane< |
| Długość rowków, części roboczej | 130 mm |
| Materiał | Tungsten Carbide-tipped |
| Długość całkowita | 200mm |
| Waga całkowita | 0.255 |
| Średnica chwytu | 10 m |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| Supplier Part No. | 0574440K |
| UNSPSC Code | 27111543 |