Wiertło 20mm x300mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0574500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 20mm x300mm SDS Plus do młotów udarowych Kennedy KEN0574500K
Kennedy KEN-057-4500K
KEN0574500K
Wiertło do młotów udarowych SDS-PLUS 20.0 x 300mm
KEN-057-4500K
KC-016,70,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Drill | Hammer |
| Średnica wiertła | 20mm |
| EAN13 | 5036140002272 |
| ecl@ss | 21010102 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 230 mm |
| Materiał | Tungsten Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 300mm |
| Średnica chwytu | 10 m |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| Oznaczenie | KEN-057-4500K |
| UNSPSC | 27111543 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Tungsten Ostrza węglikowe |
| Długość całkowita | 300mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 230mm |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Średnica wiertła | 20mm |
| Typ długości wiertła | |
| Compatible Drill | Hammer |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |