Wiertło 21,25mm HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe Sherwood SHR0252796G PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 21,25mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252796G
Sherwood SHR-025-2796G
SHR0252796G
Wiertło stożkowe HSS 21.25mm SHR0252796G
SHR-025-2796G
SM.CK016,128,6ZLNE
Seria T100 Metryczne
Wiertła Kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologi... szlifowania. Wykonano zgodnie z norm...: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 21.25 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140174795 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Długość rowków, części roboczej | 150 mm |
| Flute Type | Spiral |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 248 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Supplier Part No. | SHR-025-2796G |
| Taper Shank Size | MT2 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 248mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° stopni |
| Point Type | Thinned Point |
| Seria | T100 |
| Długość rowków, części roboczej | 150mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Wykończenie, powłoka | Bright & Black Oxide |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kąt spirali | Normal |
| Tolerancja średnicy chwytu | DIN 228 |
| Średnica wiertła, wiercenia | 21.25mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Taper Shank Size | MT2 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 21.25mm |