Wiertło 21,5mm HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe Sherwood SHR0252797H
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 21,5mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252797H SHR-025-2797H
Seria wierteł T100, metryczne
Wiertła do metalu z chwytem na stożku Morse'a do obróbki żeliwa, stali i stopów metali. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS i dodatkowo szlifowane dla uzyskania wyższej jakości obróbki oraz żywotności. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła, wiercenia | 21,5mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| EAN13 Barcode | 5036140174801 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość rowków, części roboczej | 150mm |
| Rodzja rowków | Spiralne |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, High Speeed Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość całkowita | 248mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118 ° |
| Seria | T100 |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Supplier Part No. | SHR-025-2797H |
| Rozmiar stożka Morse'a | MK2, MT2 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 21.5mm |