Wiertło 21/64" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 21/64" HSS długie calowe cylindryczne Sherwood SHR0251405V
Sherwood SHR-025-1405V
SHR0251405V
Wiertło cylindryczne HSS, długie 21/64" SHR0251405V
SHR-025-1405V
KC-016,25,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140171282 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Oznaczenie | SHR-025-1405V |
| UNSPSC | 23241637 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gauge Size | |
| Materiał | |
| Długość całkowita | 6-1/2mm |
| Kąt wierzchołkowy | ° stopni |
| Point Type | |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4-9/32mm |
| Flute Type | |
| Cutting Direction | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Coolant Delivery | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Średnica wiertła | |
| Rodzaj rowków | |
| Typ spirali | |
| Tolerancja średnicy wiertła | |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |