Wiertło 21mm HSS na stożku Morse'a 2 stożkowe Sherwood SHR0252795F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło 21mm HSS na stożku Morse'a stożkowe Sherwood SHR0252795F
Sherwood SHR-025-2795F
SHR0252795F
Wiertło stożkowe HSS 21mm SHR0252795F
SHR-025-2795F
SM.CK016,121,2ZLNE
Wiertła kątowe z chwytem stożkowym Morse'a do żeliwa i stali wykonane ze stali HSS technologią szlifowania. Wykonano zgodnie z normą: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN 345RN, DIN 343RN.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 21.00 in |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Typ długości wiertła | Standard Length |
| EAN13 Barcode | 5036140174788 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright & Black Oxide |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 145 mm |
| Flute Type | Spiralne |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | High Speeed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk. | 243 mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | Web Thinned |
| Seria | T100 |
| Średnica chwytu | |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Standard, norma | DIN 345 |
| Sup. Part No. | SHR-025-2795F |
| Taper Shank Size | MT2 |
| UNSPSC Code | 23241639 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Stożek Morse'a |
| Średnica wiertła w mm | 21mm |