Wiertło 3,3mm 160mm HSS bardzo długie cylindryczne wydłużone Sherwood SHR0242102N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Średnica wiertła: 3,3mm
- Długość całkowita: 160mm
- Długość części roboczej: 100mm
- Materiał: HSS, stal szybkotnąca
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Średnica wiertła, średnica wiercenia | 3,3mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h8 |
| Kod EAN13 | 5036140163362 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 100mm |
| Typ rowków | Spiralny, spirala |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Zwykła spirala |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość całk./opak. | 160mm |
| Waga całkowita | 0.007 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 3,3mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | f11 |
| Standard, norma | BS 328 : Part 1 : 1986 |
| Nr produktu | SHR-024-2102N |
| Kod UNSPSC | 23241637 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | HSS |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 3.3mm |